DarmoweGry na iOSiOS

Beetle Bounce – niesforne żuczki

W świecie zwierząt żuczki nie mają najlepszej opinii. Zwykle są kojarzone z kupojadkami. Mam nadzieję, że przekonacie się do tych słodkich stworzeń w Beetle Bounce – grze zręcznościowej, w której Waszym zadaniem będzie wbijanie żuków własnie do specjalnych teleportów.

Podczas zabawy z pewnością zauważycie dziesiątki power-upów, które sprawią, że będziecie pokonywać kolejne levele w zastraszającym tempie. Trzeba przyznać, że autorzy mieli chyba dobry humor podczas tworzenia aplikacji, gdyż dźwięki słyszane w głośnikach sprawiają, ze na twarzy pojawia się uśmiech.

Żółte słoneczko na obrazku wyżej jest naszym dyskiem. Za pomocą tego właśnie przedmiotu, będziemy w stanie zbijać poszczególne żuczki. Aby naciągnąć dysk z odpowiednią siłą, należy przeciągnąć palcem po ekranie – pojawi się strzałka, dzięki której będziemy w stanie bardzo dokładnie wycelować nasz rzut. 

W każdym levelu należy uzyskać odpowiednią ilość punktów. Te zdobywamy za pomocą wbijania żuków do migających ślimaków w rogach ekranu. Nie jest to takie proste, jak może się wydawać. Skubańce odbijają się od siebie, niczym krążek od ścian w cymbergaju i wędrują w różne strony. Jeżeli uda nam się dzięki nim trafić w zielone gwiazdki, nasze punkty zostaną pomnożone.

Power-upy bardzo przydają się podczas gry. Z ich pomocą możemy wprowadzić w ruch wszystkie obiekty znajdujące się na planszy. Dzięki temu zdobywamy większą szansę na trafienie w ślimaki. Jeżeli nie uda nam się uzbierać odpowiedniej ilości punktów, bądź zabraknie ma ruchów, będziemy zmuszeni do powtórzenia etapu.

Studio LavaMind zadbało o to, aby użytkownicy w miłej atmosferze mogli bawić się w Beetle Bounce. Dźwięki jak i oprawa graficzna są na dobrym poziomie, czas leci szybko, a akcja jest naprawdę dynamiczna. Jeżeli więc szukacie gry, która zajmie Wam wieczory (co prawda już nie tak długie), szczerze polecam aplikację z tego wpisu 🙂

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Możliwości
Sterowanie

Fajne!

Zabawna i przyjemna gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest wbijanie żuczków do teleportów. Jak dużo punktów uda Wam się uzyskać? 🙂

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close