AndroidGry na AndroidaPłatne

Batman za 80 groszy i wiele, wiele więcej okazji cenowych w Google Play

Dobiega końca wielka wyprzedaż z okazji 25 miliardowego pobrania z Google Play. W 5. dniu promocji organizatorzy przygotowali dla Androidowców kilka naprawdę godnych uwagi przecen. Do końca poniedziałku pobrać można za zaledwie 80 groszy, między innymi, hit Gameloftu zatytułowany The Dark Knight Rises.

Dzisiejsza promocja w Google Play wydaje się nam najbardziej atrakcyjną z tych, z którymi do tej pory spotkaliśmy się przy okazji specjalnej oferty z okazji 25-miliardowego pobrania aplikacji na Androida. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy się z naszą opinią zgodzą. Każdy przyzna jednak, że przecenienie do 80 groszy kilku gier wycenianych na ponad 20 złotych robi wrażenie.

Do końca poniedziałku, to jest 1 października, Androidowcy pobrać mogą w promocyjnej cenie, między innymi,  The Dark Knight Rises. Ta tójwymiarowa gra opowiadająca o przygodach Batmana zbiera w sieci wiele pozytywnych recenzji, a na co dzień kosztuje około 7 dolarów. Nic więcej pisać już chyba więc nie trzeba, by zachęcić Was do zainstalowania jej na smartfonach czy tabletach.

Kolejnym dość drogim tytułem, którego cena wynosi dziś dokładnie 80 groszy, jest Horn. O produkcie mobilnym Zyngi i Phosphor Game Studios pisaliśmy już na łamach naszego blogu. Jeżeli więc jeszcze nie wiecie, czy warto zainwestować mniej niż złotówkę w trójwymiarową grę, która potrafi zająć całkiem sporo wolnego czasu, przeczytajcie wspomniany wpis, a poznacie odpowiedź na nurtujące Was pytanie.

Co poza wspomnianym Batmanem i Hornem zostało w poniedziałek przecenione? Wśród gier wymienić należy Great Big War Game, Scramble With Friends, Guns’n’Glory WW2 Premium, Gravity Guy, Air Control oraz SPY mouse.

Jeżeli chodzi o aplikacje, to warto zainteresować się przecenionym SketchBookiem Pro, mobilnym niezbędnikiem o nazwie Smart Tools, a także bardzo dobrym upiększaczem  systemu o nazwie Nova Launcher Prime.

Pamiętajcie – na pobranie w promocyjnej cenie wszystkich aplikacji z tego wpisu macie czas do końca dzisiejszego dnia!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close