DarmoweGry na iOSiOS

Barbie Dentist & Barbie Dress up – zostań stylistką

Wszystkie dziewczynki kochają Barbie – piękną, zgrabną i zadbaną lalkę, która można ubierać i malować według własnego uznania. Mamy dla Was świetną wiadomość – w tym wpisie zaprezentujemy mobilną wersję lalki Barbie, którą będziecie mogły ubierać, malować, czesać, a także dbać o to, by jej uzębienie było idealne. Gotowe na zadanie dla stylistki gwiazdy?

Nasza piękność dawno nie odwiedzała stomatologa. Z tego powodu na jej zębach powstał kamień, który należy usunąć. Kiedy uporacie się z nicią dentystyczną i wyszczotkujecie porządnie zęby, pozostanie Wam wybielanie i nakładanie aparatu, który idealnie naprostuje ząbki Waszej klientki. Gdy ze szczęką się uporacie, przyjdzie czas na ubieranki – najprzyjemniejszy moment w grze. Zadaniem stylistki będzie dopasowanie odpowiedniego stroju dla lalki, dobranie fryzury, wybranie pasujących dodatków i pomalowanie księżniczki.

W każdej chwili możecie zrobić zdjęcie swojemu dziełu i podzielić się nim ze znajomymi. Kiedy klikniecie przycisk ,,show”, gotowa już lalka pokazuje się swoim koleżankom w parku. Gra przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku 3-10 lat. Osoby starsze raczej nie będą miały ubawu podczas czyszczenia zębów Barbie. Jeżeli mam być szczera, jest na rynku wiele ciekawych produkcji, które pozwalają dziewczynkom na zabawę w różowym świecie – opisywana aplikacja nie stoi na wyżynach pod względem graficznym jak i wizualnym.

Pobierz Barbie Dentist & Barbie Dress up za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 3/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close