DarmoweGry na iOSiOS

Balloon Love – balonowe serduszka sprawdzą Twoją sprawność

Balloon Love to gra zręcznościowa, w której zajmujemy się zbijaniem kolorowych baloników. Darmowa wersja produkcji studia Unripe Grape pozwala na zmierzenie się z dwoma trybami: time, oraz survival. Dzięki zapisywaniu wyników, jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco swoje postępy w grze.

Time to zabawa dla osób, które lubią walkę z czasem. W ciągu 60 sekund należy zbić jak największą ilość balonów. Należy pamiętać o tym, że dodatnie punkty otrzymujemy za pacnięcie wszystkich kolorów, z wyłączeniem czerni. Jeżeli zdarzy się, że przypadkiem dotkniecie ciemnego balonika, wynik zostanie pomniejszony o jeden punkt.

Survival przypadł mi bardziej do gustu. Wcale nie jest trudniejszy, a nie muszę się denerwować, że zostało mi tylko 10 sekund na pobicie rekordu. Ten tryb charakteryzuje się 5 życiami. Każde zbite czarne serce oznacza pozbawienie nas jednej szansy. Jeżeli wykorzystamy wszystkie życia, kończymy grę.

W ustawieniach gry możemy zmienić sobie tło. Korzystając z zasobów swojej rolki od aparatu, możemy za background ustawić dowolną fotografię. Niby nic, ale jednak cieszy. Oprawa audiowizualna produkcji nie jest na specjalnie wysokim poziomie. Myślę że to jedna z gier, które większość z nas uruchamia raz i usuwa na zawsze. Brak elementu zaskoczenia i ciągła powtarzalność sprawiają, że zabawa nudzi się po kilku minutach.

Uważam, że Balloon Love to fajna sprawa dla najmłodszych. Dzieci lubią proste gry, w których nie ma zbyt wielu opcji. Radosne barwy z pewnością umilą wolne chwile podczas przerwy wakacyjnej.

icon
Balloon LoveRENXIAN WANGGames4,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Wykonanie
Możliwości

Może być

Gra nie powala. Wydaje mi się, że może zadowolić jedynie najmłodszych Czytelników naszego serwisu. Dwa proste tryby gry i nic więcej.

Tagi

Podobne

Close