AndroidAplikacje na AndroidaAplikacje na iOSDarmoweiOS

BaldBooth – od tego wyłysiejesz

BaldBooth to kolejna aplikacja z cyklu ,,metamorfozy”. Tym razem będziemy podążać za pozbawianiem się owłosienia na… głowie. Chcąc zobaczyć (szczególnie w przypadku mężczyzn) swój przyszły wygląd, wystarczy wykonać kilka prostych czynności. Jak to mówią autorzy ,,sorry for Your loss” 😛

avdv acs

Zaczynamy od wybrania odpowiedniego zdjęcia. Powinny być na nim widoczne nasze oczy, uszy, wyraźna twarz, oraz oczywiście – fryzura. Fotki robimy na bieżąco z aparatu, wybieramy z galerii, bądź z facebookowego śmietnika.

Przychodzi pora na małą obróbkę. Akceptujemy zdjęcie, zmieniamy położenie punktów (oczu, uszu i brwi) i przechodzimy do cięcia. Aplikacja sama obdarowuje nas łysiną po wcześniejszym, owłosionym komunikacie ,,sorry for your loss” i spadającymi w trakcie ukazywania się napisu włosami.

acd

Efekty są oczywiście bardzo widoczne, lecz można powiedzieć, że zawsze takie same. Łysina jest równomierna i połyskująca. Swoim dziełem możemy podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy Facebooka, Twittera, maila, czy mmsa. ,,More effects” to nic innego, jak zastosowanie dodatkowych ,,upiększaczy” korzystając z innych niż BaldBooth narzędzi.

avdv

Produkcja studia PiVi&Co to klasyczne urozmaicenie nudnej posiadówki u znajomych. Nie ma co się spodziewać wielkich cudów – zabawa na 10 minut. Pomysł fajny, realizacja do zaakceptowania, efekty… łyse. Kto chce, niech pobiera, ja wolę patrzeć na siebie z włosami )

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
BaldBoothPiVi & CoEntertainmentBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Możliwości

Ok!

Darmowe wyłysianie na zawołanie. Prosta apka do zabawy na kilka minut.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close