DarmoweGry na iOSiOS

BabyTV Mobile HD – bajki dla najmłodszych po … polsku!

Telewizja dla dzieci w Waszych urządzeniach? Od dziś to nie problem. Aplikacja o nazwie BabyTV Mobile HD umożliwia Waszym pociechom oglądanie kolorowych bajek na jabłuszkowych urządzeniach bez przerwy, a co najważniejsze – w języku polskim. Czy nie warto skusić się na darmową telewizję, którą będziecie mogli mieć ciągle ze sobą?

Podchodziłam dość sceptycznie do tej aplikacji z jednego powodu – wszystkie napisy w niej są w języku angielskim. Jak wielkie było moje ucieszenie, gdy usłyszałam w bajce ,,Przytulaczki” polskiego lektora. Mężczyzna mówi bardzo miłym i przekonującym głosem – nic, tylko siąść i oddać się przyjemności słuchania.

Poza bajkami, które dostępne są w aplikacji, dzieci będą miały szansę na nauczenie się piosenek i rymowanek razem z bohaterami kreskówek.

Jeżeli macie w domu coś do zrobienia, a Wasz malec się nudzi – postawcie przed nim urządzenie i dajcie mu odlecieć do świata wyobraźni. Aplikacja jest kolorowa i bardzo ładna. W każdej chwili można zapauzować film, aby później obejrzeć ciąg dalszy. Do dyspozycji użytkowników oddano kilka różnych bajek, dzięki czemu dziecko nie będzie się z pewnością nudziło.

Jest to również świetny sposób na zajęcie malucha podczas podróży – wystarczy dać mu do rączki iPada, bądź iPhona (ewentualnie umieścić go w bezpiecznym miejscu), aby Wasz podopieczny przez całą drogę był skupiony na oglądaniu ulubionych bajek.

Pobierz BabyTV za darmo w AppStore.

Review Overview

Użyteczność
Wygląd
Pomysł

Super

Niezbędnik rodziców, którzy nie mają pomysłu na to, jak zająć swoje pociechy podczas codziennych prac w domu.

Tagi

Podobne

Close