Gry na iOSiOSPłatne

Baby City – aplikacja polskiego programisty

Baby City to aplikacja stworzona przez rodziców dla innych rodziców, aby ci mogli pokazać swoim pociechom w posty sposób świat, który je otacza. Jesteście ciekawi, czy polska produkcja jest warta pobrania? Sprawdźcie poniżej 😉

Aplikacja o nazwie Baby City to istne cudo. W końcu mogę powiedzieć, że Polak wymyślił coś genialnego. Na czym polega fenomen produkcji z tego wpisu? Przede wszystkim na tym, że może ona pomóc w rozwoju nawet 10-miesięcznego dziecka. Zdziwieni? Oto możliwości, jakie daje Baby City!

Zdziwicie się jak szybko Wasze dziecko będzie w stanie zapamiętać odgłosy wydawane przez różne pojazdy. Wyobraźcie sobie, że pokazujecie malcowi zatłoczone lotnisko. Jeżeli dziecko dotknie swoim małym paluszkiem samolotu, w głośniku rozlegnie się charakterystyczny dźwięk wydawany przez maszynę.

Podobnie jest w przypadku ruchu ulicznego – samochody, rowery, autobusy – wszystkie te pojazdy Wasza pociech może rozpoznawać po samym dźwięku.

Jedną z najpiękniejszych rzeczy w aplikacji jest to, że nie korzysta ona z Facebooka, Tweetera, ani innych zabijaczy czasu – nie ma menu, ani zbędnych przycisków. Apka przeznaczona jest dla mamy, taty i dziecka. Dzięki wspólnej zabawie maluch będzie miał szansę na spędzenie czasu w 100% ze swoimi rodzicami. Beż konieczności rejestracji i innych cudów techniki.

Nauka poprzez zabawę to najlepsze, co może być (tak, wiem – powtarzam to już kolejny raz). Uwierzcie mi, że dziecko w wieku 10 miesięcy jest tak pojętne, że bez problemu przyswoi proste dźwięki i skojarzy je z obrazkami na ekranie. Bawcie się dobrze!

Pobierz Baby City za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

Tagi

Podobne

Close