AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Aviation Empire Platinum – zbuduj własną sieć linii lotniczych

Aviation Empire Platinum to nowa gra, która pojawiła się w AppStore i Google Play w ostatnim tygodniu. W strategii mamy okazję na zbudowanie sieci linii lotniczych na całym świecie, angażując tym samym swoje szare komórki do zarządzania wyglądem lotniska i zadowoleniem klientów.

Twórcy gry postarali się, by użytkownik nawet przez chwilę się nie nudził. Trzeba przyznać, że udało im się w 100%. Po uruchomieniu produkcji nie ma miejsca na obijanie się.

Zaczynamy swoją przygodę od zakupu pierwszych dwóch lotnisk i uruchomienia trasy. Za każdy przelot otrzymujemy pieniądze, które możemy dowolnie zainwestować. Albo stawiamy na rozwój sieci i wykupujemy nowe lokalizacje, albo ulepszamy lotniska w terminale, hotele i tym podobne, podnosząc jakość swoich usług i zadowolenie klientów.

Z czasem cały globus jest pełen przerywanych linii oznaczających loty, a hangary pękają w szwach od nowych samolotów, które oczywiście systematycznie kupujemy.

Jeżeli chodzi o mikropłatności w grze, to zdecydowanie możemy się bez nich obyć. Pewnie zabawa nie jest już taka dynamiczna, ale ciągle ciekawa i przyjemna 🙂

Podsumowując: świetna gra na długie, chłodne wieczory. Polecam graczom w każdym wieku, bez względu na upodobania tematyczne 🙂

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy

Gra strategiczna, w której mamy okazję na stworzenie sieci linii lotniczych. Rozbudowana i ciekawa produkcja.

Tagi

Podobne

Close