Gry na iOSiOSPłatne

Armed and Gorgeous HD – nigdy nie przeszkadzaj kobiecie w kąpieli!

Kobiety to niebezpieczne twory natury. Mimo że piękne, potrafią zemścić się na swoich wrogach i to w niezwykle brutalny sposób. Skąd to wszystko wiem? Trochę z autopsji, a trochę z gry mobilnej o nazwie Armed and Gorgeous.

Akcja gry Armed and Gorgeous rozpoczyna się w momencie, gdy do kąpiącej się kobiety z diabelskimi rogami wchodzi nieproszony gość. Od tego momentu przychodzi nam kierować wspomnianą wcześniej osobą i robić wszystko, by pokonywać każdego, kto stanie jej na drodze. Mimo że przedstawicielka płci pięknej wydaje się być na przegranej pozycji w starciu z mężczyznami – możecie mi wierzyć, że jest w stanie sobie poradzić. I to bardzo dobrze.

Opisywana produkcja jest swego rodzaju hack and slashem. Chodzimy przed siebie kierowaną wirtualną postacią i nie zastanawiając się nad niczym zabijamy wszystko, co rusza. Oczywiście, nie robimy tego gołą pięścią, a różnego rodzaju przyrządami. Autorzy gry przygotowali dla nas kilkanaście tego typu gadżetów w postaci mieczy, siekier czy… szczotek do kąpieli.

Komiksowa oprawa graficzna i dość dobrze brzmiące dźwięki – to bez dwóch stań dwa ważne atuty Armed and Gorgeous. Niestety, jak na moje oko (i z tego co widzę również innych ludzi z AppStore’a) gra jest zdecydowanie za krótka. Spodziewałem się rozgrywki na co najmniej kilkanaście godzin, tymczasem już po godzinie nie miałem co robić.

Armed and Gorgeous do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close