DarmoweGry na iOSiOS

Are You Quick Enough? 2 – sprawdź swoją szybkość!

Opisywana aplikacja jest obecnie przeceniona, dlatego warto jak najszybciej pokusić się o jej pobranie. Jeżeli lubicie gry na refleks, powinniście być zachwyceni Are You Quick Enough? 2 Co takiego jest w produkcji Phuong Vo, że wkręciła mnie na dobre 30 minut? Przede wszystkim wiele ciekawych, różnorodnych zadań, które poprawiają sprawność palców, oraz umysłu.

1

W trakcie zabawy przyjdzie nam wykazać się zręcznością. Na ekranie wyświetlają się przeróżne zagadki, które musimy rozwiązać w jak najszybszym czasie. Do następnego levelu przechodzimy wtedy, gdy osiągniemy choćby trzeci czas. Nie myślcie, że będzie prosto – już pierwsze zadanie będzie od Was wymagać wielkiego skupienia.

Do pokonania jest ponad 80 leveli. Każdy z nich jest zupełnie inny i ćwiczy naszą zdolność szybkiej reakcji. Moim pierwszym zadaniem było zbicie w jak najszybszym czasie wszystkich kwadratowych klocków, które zostały rozsypane między innymi figurami. Kolejne poziomy były tylko trudniejsze. Wydawać by się mogło, ze dodawanie cyfr od 0-9 jest banalnie proste. Kiedy dochodzi do tego jednak czas, nie jest już tak słodko.

2

Udało mi się dojść do levelu, w którym po podrzuceniu kuli w powietrze, muszę zbić jak największą ilość krzyżyków. Nie wiem jakim cudem można pobić mój rekord, ale moje wszystkie palce były zaangażowane w zabawę i nie udało mi się przejść dalej.

Muszę przyznać, ze nie oczekiwałam tak dobrej produkcji. Zwykle zabawy tego typ są gniotowate i mało wkręcające. Druga część Are You Quick Enough? jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Polecam ją wszystkim, którzy lubią gry na czas. Graficznie zabawnie, różnorodność bardzo dużą, dźwiękowo również przyjemnie!

icon
Are You Quick Enough? 2 Pro - The Ultimate Reaction Testphuong voGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Pomysł
Możliwości

Super!

Sprawdź czy jesteś tak szybki, jak twórcy tej aplikacji. Jeżeli uda Ci się dojść do 20 levelu, jesteś moim mistrzem. Jeśli zdobędziesz wszystkie 80 poziomów - pokłony.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close