DarmoweGry na iOSiOS

AppSale – promocje w AppStore #35

AppSale już n dobre zagościł na łamach portalu appsblog.pl. Zarówno redakcja, jak i wierni Czytelnicy, przyzwyczaili się do cyklu, w którym dwa razy w tygodniu przedstawiane są najlepsze przecenione aplikacje na jabłuszkowe urządzenia. Zapewne zastanawiacie się co ciekawego znajdzie się w dzisiejszym odcinku? Coś dla fanów dobrych samochodówek, zabawnych gier zręcznościowych, a także dla osób lubiących obce języki.

A Monster Ate My Homework

Zastanówmy się – które dziecko nie chciałoby, aby potwory zjadły ich prace domowe? Prawdopodobnie takich zagorzałych szkołomaniaków nie jest wiele na portalu appsblog.pl – właśnie z myślą o tych, którzy wolą spędzić czas nad ciekawą aplikacją, niż zadaniami domowymi została zaprojektowana opisywana apka. Jakie jest zadanie gracza?

Kolorowe potworki opanowały świat książek. Mają ochotę odciągnąć nas od nauki, poprzez niszczenie naszych podręczników. Aby temu zapobiec, należy zbijać stworki za pomocą kulek. Jeżeli uda nam się zachować wszystkie pliki z książkami, przechodzimy poziom z najwyższą premią punktową. Jeżeli spadnie jedynie jeden – nic się nie dzieje – dwie gwiazdki mamy w kieszeni.

Podsumowując: A Monster Ate My Homework to aplikacja, która jest przeznaczona nie tylko dla uczniów – w ponure jesienne wieczory można się przy niej bardzo miło odstresować. Przecena z $1,99 na zero. Pobierz A Monster Ate My Homework za darmo w AppStore.

Voice Translator™

Czy ktoś ze zgromadzonych w tym miejscu miewa czasem problemy z językami obcymi? Jeżeli tak, z pomocą przyjdzie Voice Translator™, który przetłumaczy każdy możliwy język w taki sposób, abyśmy mogli usłyszeć sposób, w jaki należy wymawiać dane słowa, a także całe zwroty.

Wystarczy wybrać język w jakim będziemy mówić, oraz język w jakim lektorka ma odczytać znaczenie słów, aby na ekranie wyświetliło się całe tłumaczenie. Aplikacja jest szczególnie przydatna, kiedy mamy do czynienia wiele z obcymi językami. Studenci, którzy mają obowiązkowy angielski z pewnością będą zadowoleni z apki, która tłumaczy to, co kobieta na zajęciach do nas mówi. Oczywiście poza głosową funkcją, program posiada standardowy sposób tłumaczenia – wpisujemy na klawiaturze zdanie i otrzymujemy natychmiastowy wynik w wybranym języku.

Każde przetłumaczone zdanie można wysłać mailem, bądź smsem (na przykład podczas ważnej klasówki znajomego :). Aplikacja jest obecnie przeceniona. Do tej pory kosztowała $0,99. Pobierz Voice Translator™ za darmo w AppStore.

Lums HD

Jesteście fanami Angry Birds’ów? Co powiecie na podobną grę w wampirzej wersji? Podobnie, jak w znanej produkcji studia ROVIO, w Lums HD zadaniem gracza jest niszczenie przeciwników ustawionych na różnych budowlach. Zamiast procy, w opisywanej aplikacji znajdziecie bąbelki, w których kulka niszcząca wampiry się porusza.

Wampiry należy spalić. Twórcy produkcji zarezerwowali dla swoich użytkowników aż 45 różnych achievementsów, które urozmaicają grę. Do zdobycia jest aż 180 gwiazdek, oznaczających próg punktowy, jaki udało nam się uzyskać. Co więcej – w każdej chwili możemy sprawdzić swoje wyniki w tabeli graczy.

60 leveli to dość duża liczba – możecie być pewni, że nie będziecie się nudzić podczas zabawy w mrocznej grze. Przecena aplikacji z $1,99. Pobierz Lums HD za darmo w AppStore.

Uber Racer 3D

Fani samochodówek, a raczej wyścigówek powinni być zainteresowani opisywaną właśnie aplikacją. Uber Racer 3D to ciekawa produkcja, w której każdy fan motoryzacji może się sprawdzić. Dzięki możliwości prowadzenia własnej kariery, a także udziału w wyścigach z innymi użytkownikami, zabawa jest fenomenalna.

Grafika w grze stoi na dość wysokim poziomie. Sterowanie jest dość specyficzne, gdyż poruszamy jednocześnie urządzeniem i ,,zarządzamy” przyciskiem na ekranie. Dodatkowo w sytuacjach awaryjnych należy używać wstecznego, który umożliwi na dogonienie przeciwników. Aby rozpocząć swoją przygodę, należy przejść etap początkowy. Nie jest on prosty, gdyż sterowanie nie należy do najłatwiejszych, ale po kilku minutach każdy powinien dać radę.

Twórcy aplikacji stworzyli trzy tryby kamery, dzięki czemu możemy dopasować według własnego mniemania styl jazdy. Apka przeceniona z $2,99. Pobierz Uber Racer 3D za darmo w AppStore.

Flyro

Wcielenie się w postać ptaka musi być ciekawe. Jeżeli jeszcze dodatkowo mamy szansę na polatanie po kolorowej planszy, unikanie przeszkadzajek, a także zdobywanie dodatkowym, bonusowych punktów. Kuferki ze znakiem zapytania zwykle emanują złotymi monetami, które następnie dają nam premie.

Sterowanie należy chyba do najprostszych na ziemi – wystarczy klikać z prawej, bądź lewej strony, aby ptak przechylał się odpowiednio. Jeżeli uderzy w bomby z czerwonymi krzyżami, misja dobiega końca. Zdarza się również, że nasz ptaszek dostaje turbodoładowania i pędzi po niebie z prędkością światła. Należy wykorzystać tą sytuację i zdobywać tyle punktów, ile tylko się da.

Zabawa z Flyro jest bardzo przyjemna. Można się zrelaksować w każdej wolnej chwili. Przecena z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

35 odcinek AppSale’a dobiegł końca. Mamy nadzieję, że znaleźliście aplikacje, których brakowało w Waszych urządzeniach. Pamiętajcie o końcu tygodnia – oczekujcie 36 już odsłony cyklu. Jeżeli posiadacie urządzenia z Androidem, polecamy Androidowe Okazje 😉

Tagi

Podobne

Close