DarmoweGry na iOSiOSPłatne

AppSale – promocje w AppStore #67

Wiosennego AppSale’a jeszcze nie było w historii. Skoro przywitała nas ciepła i niewątpliwie piękna pora roku, nie pozostaje nam nic innego, jak poddać się jej w pełni i cieszyć się życiem. Zważając na to, że dni nie są jeszcze tak długie, jak bywa to podczas letnich tygodni, mam dla Was kilka propozycji, które umilą wiosenne wieczory.

W dzisiejszym cyklu znajdziecie przede wszystkim gry – w końcu to one sprawiają nam najwięcej radości, prawda? 🙂 Postarałam się, aby produkcje z tego wpisu były na wysokim poziomie. Każda została porządnie przetestowana i opisana. Bierzcie i pobierajcie z tego wszyscy! Oto moje propozycje na dziś: AstroWings: The space war has begun, Ridge Racer Slipstream, Tesla’s Electric Mist, oraz Mind Magician-Ultra Magic to Your Mind!.

Mind Magician

Jeżeli jesteście fanami magii, bądź po prostu macie ochotę zrobi znajomym dobry numer, pobierzcie opisywaną aplikację i patrzcie na zdziwioną i jednocześnie przerażoną minę kumpla…

W grze macie okazję na zapoznanie się z przeróżnymi sztuczkami, które dla zwykłego śmiertelnika będą stanowiły magiczne eksperymenty. Tylko Wy będziecie wiedzieć, jak sprawić, by ktoś uwierzył w magię (która faktycznie jest zbiorem matematycznych wzorów).

Postępujcie zgodnie z instrukcjami na ekranie, dodawajcie, mnóżcie liczby. W konsekwencji uzyskacie pewną cyfrę, która odpowiada symbolowi na wyświetlaczu. Aplikacja sprytnie weryfikuje Wasze obliczenia i pokazuje znak, który rzekomo siedział w Waszej głowie podczas zabawy. Faktycznie – wszystko się sprawdza.

Autorzy podkreślają, że aplikacja nie ma żadnego związku z magią. Mimo, że na wyświetlaczu zobaczycie szklane kule i dziwne ręce czarownicy, nie wierzcie  do końca w to, co widzicie. Wszystko zaplanowane jest na zasadzie dużego prawdopodobieństwa. Tak właśnie oszukują Was w cyrkach 😉

Wszyscy, którzy interesują się magią, bądź mają dystans do siebie, mogą spokojnie pokusić się o Mind Magician. Dobrej zabawy nigdy za dużo! Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 

Tesla’s Electric Mist

Otrzymaliście tajemniczy list pożegnalny, w którym zawarty jest wielki sekret. Osoba, która zostawiła go dla Was chciała, abyście rozwiązali pewną zagadkę. W grze będziecie musieli wykazać się inteligencją i sprytem.

Opisywaną grę mogę zakwalifikować do hidden objects ze względu na to, że naszym zadaniem jest poruszanie się po starym domu, w poszukiwaniu różnych przedmiotów. Nie zdziwcie się, jeżeli większość drzwi będzie zamknięta. Dopiero odpowiednia kombinacja przedmiotów, połączona z dobrą pamięcią sprawi, że uda Wam się rozwiązać zagadkę z przeszłości.

W grze znajdziecie bardzo dużo pomieszczeń, które kryją przeróżne sekrety. Klikajcie wszędzie. Wszystko, co wydaje się Wam podejrzane, może się przydać. Nie lekceważcie karteczek włożonych pod ramkę z obrazkiem. Nic nie dzieje się bez przyczyny…

Tajemnicza i straszna – tak opisałabym w dwóch słowach grę Tesla’s Electric Mist. Jeżeli lubicie rozwiązywać łamigłówki, z pewnością będziecie mieli co robić! Przecena z $1,99.

Item not available.

 

 

Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream to świetna samochodówka, w której będziecie mogli wyżyć się na czterech kółkach. Przejdźcie przez tutorial, aby jak najlepiej opanować kierownicę!

Jeżeli jesteście fanami driftu, będziecie zachwyceni tą samochodówką. Świetna grafika sprawia, że przyjemnie patrzy się w ekran, rewelacyjne auta umożliwiają wykonywanie niesamowitych tricków. Jeżeli chodzi o możliwości sterowania, dysponujecie co najmniej kilkoma opcjami. Możecie skorzystać z automatu, który wymaga od Was jedynie poruszania kierownicą. Jeśli zdecydujecie się na jazdę z ikonkami na ekranie, będziecie moimi mistrzami – ja się nie podjęłam 🙂

Auto działa bardzo płynnie. Świetnie reaguje na nasz dotyk, czy poruszanie ekranem. Kiedy wejdziecie do garażu, będziecie mogli wybierać pomiędzy sportowymi brykami. Podobnie jest w przypadku tras – im trudniej, tym ciekawiej!

Co ja mogę powiedzieć – po prostu rewelacja. Nie wiem, jak Wy, ale ja z pewnością pozostawię gierkę na swoim urządzeniu. Coś pięknego! Oby więcej tego typu produkcji! Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 

AstroWings

Wszystkim fanom gier, których akcja toczy się w kosmosie, polecam AstroWings. W produkcji znajdziecie wiele różnych statków kosmicznych, które posłużą Wam do kosmicznej walki z innymi maszynami.

Każdy statek, jakim będziecie się poruszać, będzie miał wbudowane specjalne rodzaje broni. Wybierzcie ten, który według Was najlepiej sprawdzi się podczas ostrzału. Nazwijcie go odpowiednio, wybierzcie poziom zaawansowania (easy, medium, hard), a następnie rozpocznijcie przygodę!

Podczas zabawy spotkacie się z wielkimi maszynami, które zostały stworzone do tego, aby niszczyć takie maluchy, jak Wy. Nie dajcie się zwieźć pozorom. Wystarczy zaopatrzyć się odpowiedni rodzaj broni, aby zniszczyć nawet największego wroga. Za zebrane punkty możecie ulepszać swoje statki o dodatkowe pociski.

Kiedy znajdziecie się na arenie walki, będziecie musieli bez końca uciekać przed kolorowymi pociskami, które będą kierowane w Waszą stronę. Aby unikać zniszczenia, należy ciągle zmieniać pozycję, w jakiej statek się znajduje. Sterowanie odbywa się za pomocą przytrzymywania palca na ekranie i przeciągania go w celu zmiany położenia.

Na dolnym pasku znajdziecie przydatne informacje o ilości zebranych punktów, amunicji, jaka pozostała Wam do wykorzystania oraz wiele innych. Z prawej strony widzicie ikonkę, która umożliwia zmianę broni podczas lotu. Polecam. Przecena z $0,99.

Item not available.
Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close