DarmoweGry na iOSiOS

AppSale – promocje w AppStore #57

Dziś ruszamy z 57 odcinkiem AppSale. Zapewne zastanawiacie się, co ciekawego dla Was przygotowaliśmy. Nie będziemy trzymać Was długo w niepewności.

Pete to piękna, interaktywna bajka, w której spełnia się najskrytsze marzenie małego żółtego ptaszka – możliwość używania swoich skrzydełek do latania.

Druga produkcja, którą Wam polecamy, to Finger Balance, w której będziecie musieli wybitnie skupić się na prawidłowym trzymaniu kijka za pomocą dwóch palców, aby piłeczka na nim ułożona mogła bez przeszkód dostać się do mety. Redline Rush to samochodówka, w której łamanie prawa jest dozwolone – omijajcie wszelkie blokady policyjne, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Skill Game daje graczom szansę na sprawdzenie się w łączeniu punktów na mapie w taki sposób, aby linie nie krzyżowały się w żaden sposób. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do przeczytania recenzji poszczególnych aplikacji 🙂

Pete

Przez całe swoje krótkie życie, mały ptaszek był uświadamiany przez swoją mamę, że skrzydełka, które posiada nie mogą służyć do latania, gdyż są za słabe. Pisklak nie mógł się jednak powstrzymać przed sprawdzeniem tego na własnej skórze. Jak mu to wyszło?

Ptaszek słyszał od swojej mamusi, że skrzydełka, które posiada, chronią go przede wszystkim przed deszczem. Maluch był smutny. Żył swoją wyobraźnią. Marzył o tym, aby móc latać jak inne ptaki i oglądać świat z góry. Pewnego dnia postanowił spróbować. Wspiął się na wysokie drzewo, podlatując w słodki sposób i zakochał się w widoku, jaki ujrzał.

Zerwał się wiatr i zepchnął pisklaka ze szczytu drzewa. W ten sposób żółty ptaszek nauczył się latać. Spełnił swoje marzenia i podzielił się umiejętnościami z całą rodziną. Nauczył latać mamę, swoich dwóch braci, oraz wszystkie inne ptaki ze swojego gatunku.

Pete to piękna, interaktywna bajka, która wprowadza dziecko w świat wyobraźni. Lektor powoli opowiada historię, a dziecko może dotykać ekranu, dzięki czemu postaci na nim wyświetlone poruszają się i wydają zabawne dźwięki.

Jeżeli macie pod swoją opieką dzieci, nie wahajcie się nawet przez chwilę. Pete to pouczająca opowieść o tym, że jeżeli się o czymś marzy, to prędzej, czy później marzenie się spełni. Polecam z całego serca! Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 Finger Balance

 Gra o nazwie Finger Balance to świetna propozycja dla osób, które lubią gry zręcznościowe. Zadanie gracza w opisywanej aplikacji może się wydawać proste, lecz możecie być pewni, że wcale tak nie jest. Palce na ekran i do dzieła!

Jak widzicie na obrazku wyżej, kijek, który będziecie obsługiwać jest ułożony w poziomie. Kładziecie palce na końcach kijka, aby mieć jak najlepszą szansę na sterowanie piłeczką. Waszym zadaniem jest przeprowadzenie piłeczki na samą górę bez dotknięcia żadnej przeszkody, która znajduje się na ekranie.

Do przeszkadzajek można zaliczyć labirynty, spirale, dziwne ząbki, a także zwykłe kropki. Z każdym etapem przeszkód przybywa i nasze zadanie staje się trudniejsze. Jak balansować kijem? Jeżeli obniżycie palec z prawej strony, piłeczka automatycznie potoczy się w prawą stronę. Aby zmniejszyć jej prędkość, możecie obniżyć również delikatnie palec z lewej strony.

Już po kilku minutach będziecie specjalistami w operowaniu kijem i żaden level nie będzie dla Was problemem. Gra może nie zachwyca wizualnie, ale zapewniam Was, że wciąga 😉

Każdy, kto lubi łamigłówki i gry zręcznościowe powinien skusić się na Finger Balance. Kibelkowe aplikacje w naszych jabłuszkowych urządzeniach są bardzo ważne. W końcu amerykańscy naukowcy dowiedli, że dużą część życia spędzamy na … klozecie 😉 Przecena z $0,99.

icon
Finger BalanceCoconut Island Games LimitedGames1,99 złDownload

 Redline Rush

Samochodówki to jeden z moich ulubionych rodzajów gier. Redline Rush to fantastyczna propozycja dla wszystkich, którzy lubią pozasuwać na czterech kółkach. Zbierajcie kasę na wypasione bryki i uciekajcie przed glinami. Gwarantuję, że będziecie zachwyceni możliwościami, jakie daje Redline Rush.

Zaczynacie swoją przygodę od małej przejażdżki po mieście. Sterowanie autem odbywa się za pomocą dwóch błękitnych przycisków, które widzicie na obrazku wyżej. Nie powiem, żeby było to najwygodniejsze sterowanie, jakiego doświadczyłam w życiu, ale da się przyzwyczaić. Problem może się pojawić, jeżeli za bardzo zjedziecie palcem z przycisku – wtedy aplikacja nie ,,załapie”, że mieliście ochotę na zmianę kierunku jazdy.

Po drodze zbieracie złote monety i inne fanty, dzięki którym możecie zrobić później zakupy w sklepie dla gracza. Podczas jazdy będziecie mieć okazję na lawirowanie między autami, jadącymi czterema pasami, omijanie blokad, zastawionych na Was przez policję, oraz jazdę z łamaniem wszelkich przepisów ruchu drogowego.

W sklepie możecie kupić nowe auto. Zależnie od kwoty, jaką uda Wam się uzbierać, będziecie mogli wybierać między samochodami różniącymi się od siebie nie tylko wyglądem, ale także możliwościami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić ulepszenia do bryki. Co powiecie na zmianę lakieru?

Wszyscy fani samochodówek powinni skusić się na Redline Rush. Aplikacja jest bardzo przyjemna w obsłudze i umożliwia wykazanie się możliwościami w wirtualnej jeździe. Przecena gry z $1,99 na zero.

icon
Redline RushDogbyte Games Kft.GamesBezpłatneDownload

 Skill Game

Może się wydawać, że gra polegająca na łączeniu cyferek nie może być ciekawa. Nic bardziej mylnego. Jeżeli weźmiemy pod uwagę kilka zasad, których musimy się trzymać, okaże się, że każdy etap będzie wielkim wyzwaniem.

W każdym etapie gry przyjdzie Wam zabawić się w kartografa, który na mapie łączy kolejne elementy na mapie. Elementami są cyferki, które należy łączyć ze sobą w odpowiedniej kolejności. Zasady są proste: żadna linia nie może krzyżować się z drugą, wszystkie cyferki muszą być łączone od jedynki, oraz linie nie mogą na siebie nachodzić.

W praktyce wygląda to tak, że pierwszych kilka etapów nie sprawi Wam problemu. Zaczną się schody, kiedy cyfry będą tak pomieszane, abyście musieli wysilić porządnie mózgownicę. Na kranie z lewej strony będziecie mieć zbliżenie na miejsce, w którym poruszacie palcem, abyście widzieli dokładnie, czy nie zbliżacie się do kolizyjnego miejsca.

Czasem będziecie zmuszeni do wykonywania bardzo delikatnych ruchów, kiedy trzeba będzie poprowadzić linię w 2 milimetrowej szczelinie. Jestem jednak pewna, że dacie sobie świetnie radę.

Nie wiem, jak pójdzie Wam w dalszych etapach, ale wiedzcie, że ja poddałam się przed pierwszą dziesiątką. Dajcie znać w komentarzach, jak poszło Wam z tymi łagodnie wyglądającymi cyferkami. Przecena gry z $0,99.

Item not available.
Tagi

Podobne

Close