iOS

AppSale – promocje w AppStore #52

Zima jak zawsze zaskoczyła drogowców. Jeżeli nie musicie wychodzić z domu, lepiej tego nie róbcie, bo możecie na swoich pupach odczuć boleśnie skutki mrozu (wiem to z autopsji).. Zamiast narzekać na zimno i zawieje śnieżne, lepiej zajmijcie się pobieraniem przecenionych aplikacji z AppStore, które będziecie mogli testować w domowym zaciszu, gdzie nie będziecie narażeni na żadne upadki, ani odmrożenia. Postaram się, aby dzisiejsze propozycje były zagrzewające (przynajmniej do działania). W 52 odcinku AppSale‚a znajdziecie: From A to B, Cling Thing, Sago Mini Pet Cafe, Darklings, oraz Run Kelvin.

 From A to B

Aplikacja, która jako pierwsza została opisana w dzisiejszym wpisie spodobała mi się od samego początku dzięki wyobraźni autora. Plansze pogrupowane są w papierowych kartonach, a których wystają części pojazdów. Wybierając pierwszy z nich, zaczynamy zabawę. Do przejścia w każdym ,,stejdżu” mamy około 20 leveli. Zadanie gracza polega na tworzeniu tras dla różnych pojazdów.

Uruchamiając grę od początku, widzicie jedynie literkę a, b, oraz pojazd, którym będziecie się poruszać. Zauważycie również gwiazdki, które powinniście wziąć pod uwagę, podczas tworzenia drogi. Jak widzicie na obrazku, pasek dolny jest do Waszej dyspozycji. Widzicie ilość paliwa, jakie samochód posiada, jego wagę i inne parametry. Do Waszej dyspozycji oddano drogi, które kładziecie własnym paluszkiem. Zabawa jest bardzo przyjemna, szczególnie w kolejnych etapach, w których wyobraźnia będzie bardzo potrzebna do przejścia levelu.

Teraz chyba dokładnie widzicie, jak bardzo zaawansowane potrafią być etapy w From A to B. Mam nadzieję, że sobie poradzicie. Takie proste aplikację są najczęściej najlepsze – ja jestem na tak! Przecena z $1,99. Pobierz za darmo w AppStore.

 Cling Thing

Jeżeli macie ochotę na grę, która spowoduje, że uśmiech zagości na Waszych ustach, powinniście zainteresować się Cling Thing. Ta kolorowa aplikacja to istne cudo. Głównym bohaterem gry jest jednooki, okrągły stworek. Zaopiekujcie się nim porządnie, a gwarantuję, ze nie będziecie mogli oderwać się od zabawy 🙂

W grze mamy do dyspozycji pięć planet, na których znajdziemy kilkadziesiąt poziomów do przejścia. Poruszamy się gluciastym stworkiem, który chcąc dopaść gwiazdki znajdujące się nad nim, musi wypuścić coś w rodzaju gluta, dzięki czemu przykleja się do ,,sufitu” i dynda na nim, dopóki nie puścimy palca. Naszym celem jest dostanie się do wlotu rury. Musicie wiedzieć, że nie każda część planszy nadaje się do przyklejenia. Interesują Was jedynie te kawałki, które są w kolorze niebieskim.

W grze znajdziecie różnego rodzaju przeszkadzajki i sytuacje, w których do przejścia dalej będzie Wam potrzebny klucz. Podsumowując: musicie kombinować. Moim zdaniem opisywana aplikacja zachwyci miliony graczy na całym świecie. Totalna rewelacja, która została przeceniona z $1,99 na zero. Pobierz Cling Thing za darmo w AppStore.

 Darklings

Niesamowita, to chyba najlepsze słowo, jakie może określić produkcję o nazwie Darklings. Zadanie gracza jest specyficzne. Skupiamy się na czarno-białej planszy (swoją drogą – pięknej), na której co jakiś czas pojawiają się stworki, które należy zniszczyć. W jaki sposób to robimy? Sprawdźcie sami!

Przeciwnicy, z którymi walczymy, mają na swoich główkach narysowane białym kolorem symbole. Jedynym sposobem na pozbycie się nieprzyjaciół, jest narysowanie magicznego znaku na ekranie. Jeżeli zrobimy to w prawidłowy sposób, czarny potwór się rozpływa. Nie myślcie, że walczycie tylko z jedynym przeciwnikiem – macie tyle potworków, ile wyobraźni w głowach twórców aplikacji. Podczas gry będziecie mieć szansę na zdobycie specjalnych mocy – wyświetlają się one w kółeczkach. Aby je zdobyć, należy przeciągnąć je na postać duszka (bohatera, w postać którego się wcielacie).

Produkcja zdobyła taką ilość nagród, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Zupełnie się temu nie dziwię. Jeżeli miałabym oceniać aplikację, dałabym jej 11 w skali 10 – punktowej. Coś niesamowitego i jednocześnie pięknego. Polecam, polecam, polecam! Przecena z $0,99. Pobierz Darklings za darmo w AppStore.

 Sago Mini Pet Cafe

Przyszła pora na produkcję, która zachwyci najmłodszych Czytelników portalu appsblog.pl. W końcu to oni są naszą przyszłością, prawda? 🙂 Gośćmi w knajpce zwierzęcej są oczywiście nasi ukochani podopieczni, czyli różnego rodzaju zwierzaki. Jesteście w stanie przewidzieć na co dany klient ma ochotę?

Dla swoich gości przygotowujecie specjalne dania. Na początku będziecie mieć okazję na poznanie sympatycznego pieska. Waszym zadaniem jest dopasowanie kształtu kolorowego jedzonka do dwóch rodzajów wzorca. Jeżeli zrobicie to prawidłowo, piesek pożre natychmiast potrawę. Jego reakcja będzie dla Was informacją, czy danko smakowało, czy wręcz odwrotnie. Jeżeli przejdziecie do kolejnego zadania, będziecie mieć szansę na nauczenie się cyferek podczas podawania tostów różnym zwierzakom.

Całą aplikacja złożona jest z trzech gier edukacyjnych, dzięki którym Wasze dziecko będzie miało szansę na naukę poprzez zabawę. Jak dla mnie – rewelacja. Apka sprawdzi się w rękach dzieci w wieku 2-5 lat. Przecena z $1,99 na zero. Pobierz gierkę za darmo w AppStore.

 Run Kelvin

Ostatnią w dniu dzisiejszym propozycją dla Was będzie aplikacja o nazwie Run Kelvin. Jak zapewne się domyślacie, głównym bohaterem produkcji jest pingwin. Nasz podopieczny porusza się po ruchomych taflach lodu i wcina pyszne rybki. Musi uważać na niebezpieczeństwa, jakie na niego czyhają…

Pingwin porusza się samodzielnie. Od nas zależy jedynie to, w którym momencie podskoczy. Jest to o tyle ważne, że dzięki naszej pomocy, będzie miał szansę na posilenie się pyszną rybką, zdobycie diamentu, lub uniknięcie bliskiego spotkania z rekinem, bądź niebezpiecznym stworkiem. W grze dostępny jest zapis – kiedy pingwin wbiegnie na czarną flagę, gra automatycznie się zapisze i nasze dalsze sukcesy będziemy osiągać od miejsca, w którym postawiliśmy flagę.

Może się zdarzyć, że nasz podopieczny będzie poruszał się pod wodą. Tam największym niebezpieczeństwem będą sople lodu przyklejone do tafli. Aplikacja może nie jest jakąś rewelacją, ale czasem można się przy niej odstresować. Przecena z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

Na dzisiaj to już wszystko. Co najmniej 3 z opisanych dzisiaj aplikacji, uzyskałoby w mojej recenzji co najmniej 10/10 punktów. Jak pewnie zauważyliście, jedna z apek została przeze mnie oceniona na 11 punktów. Koniecznie skuście się na propozycje z 52 odcinka AppSale – warto. Trzymajcie się!

Tagi

Podobne

Close