AndroidGry na AndroidaPłatne

Angry Thor – bogowie są źli i… lubią pieniądze

Postaci Thora z pewnością przedstawiać Wam nie muszę. Chciałem natomiast wspomnieć o produkcji mobilnej Angry Thor. Jeśli jej nie kojarzycie, dobrze dla Was, jeśli mieliście okazję w nią zagrać… naprawdę współczuję.

Angry Thor wcielamy się w postać tytułowego boga, który wstał rano lewą nogą i chce się na kimś wyżyć. Pech chciał, że w oko wpadły mu latające po niebie ptaki. Jak się nietrudno domyślić, to właśnie skrzydlate stworzenia będą naszym głównym celem w opisywanej produkcji.

Rozgrywka w grze z tego wpisu nie jest skomplikowana. Dostajemy do dyspozycji Thora latającego na chmurce i musimy robić wszystko, by za pomocą błyskawic zniszczył jak najwięcej przelatujących ptaków. Im więcej zniszczeń uda nam się dokonać, tym lepiej. Jedyne, co nas ogranicza to czas, który nieubłaganie leci.

Mimo że za Angry Thor trzeba w Google Play zapłacić ponad trzy złote, gra nie oferuje nic poza jednym trybem rozgrywki, w którym chodzi głównie o bicie rekordów punktowych. Osobiście uważam, że tego typu rzeczy nie powinny mieć w ogóle miejsca. W końcu nie po to płaci się za grę, by za chwilę ją odinstalować, prawda?

Jak wygląda Angry Thor  najlepiej widzicie na screenach. Jak na płatną produkcję jest naprawdę fatalnie. O oprawie audio wspominać już nie będę, bo po prostu szkoda nerwów. Zarówno Waszych, jak i moich.

Angry Thor do pobrania za 3,12 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 1/10 (kandydat do Hot Gniota 2014)

Tagi

Podobne

Close