AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Amazing Breaker – 120 leveli radości

Amazing Breaker Waszym zadaniem będzie zniszczenie całego obrazka, jaki znajduje się na planszy. Do dyspozycji macie wiele bomb o różnym zasięgu i sposobie działania. Zniszczenie 90% obiektu daje dopiero szansę na przejście do kolejnego etapu. Im dalej, tym trudniej. Przygotujcie się na świetną zabawę.

Aplikacja studia Dekovir niedawno weszła na rynek. Obecnie została przeceniona, aby gracze mogli zobaczyć na czym polega cała przyjemność. Polecam grę wszystkim, którzy lubią produkcje logiczne.

W każdym etapie będziecie mieć do czynienia z inną rzeźbą. Na dolnym lewym pasku znajdziecie amunicję, jaka będzie możliwa do wykorzystania w dalszych ruchach. Okrągłe bomby zostają ustawione w wyrzutni. Waszym zadaniem jest naciągnięcie linek w taki sposób, aby wyrzucony pocisk zniszczył jak największą część obiektu.

Zależnie od poziomu, będziecie poznawać nowe rodzaje bomb. Czerwone umożliwiają jednorazowe zniszczenie określonej części rzeźby, zielone natomiast po wyrzuceniu warto pacnąć palcem – powstaje wówczas potrójna bomba, która przykleja się do różnych części obrazka i niszczy go nieregularnie. Jeżeli chodzi o niebieskie pociski – możecie nimi sterować w powietrzu, za pomocą przeciągania palcem w wybraną stronę.

Zabawa trwa bardzo długo ze względu na bardzo duża ilość leveli. Aby uzyskać awans do kolejnego etapu, należy zniszczyć minimum 90 procent obiektu znajdującego się na planszy.

Etap podsumowywany jest gwiazdkami. Jedną otrzymujemy, kiedy uda nam się osiągnąć pułap 90%, dwie w przypadku 95%, a trzy za 100% wyczyszczenia ekranu.

Pobrałam grę kilka dni temu i czekała w kolejne na przetestowanie. Obecnie jestem pewna, że zostanie ze mną na dłużej. Autorzy aplikacji obiecali, że będą tworzyć nowe levele wraz ze wzrostem zainteresowania. Jestem przekonana, że gra znajdzie wielu fanów. Jest to coś, czego do tej pory nie było. Nowocześnie, ładnie i kolorowo.

Jeżeli chodzi o oprawę dźwiękową – za każdym razem słuchamy przyjemnej i stonowanej muzyki, która nie męczy nas nawet po kilkudziesięciu godzinach gry. Oprawa graficzna opiera się na Retinie, więc nie ma się do czego przyczepić. Polecam!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Amazing BreakerDekovir, Inc.Games1,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Pomysł
Wygląd

Polecamy

Bardzo ciekawa gra logiczna, w której przychodzi nam zniszczyć jak największą część rzeźby, która widoczna jest na ekranie. Używajcie bomb, aby osiągnąć sukces!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close