DarmoweGry na iOSiOS

Airport City – uda Ci się zapanować nad lotniskiem?

Airport City to świetna propozycja na długie wieczory. Jeżeli nie lubicie gier, które nudzą się po kilkunastu minutach, powinniście pobrać apkę z tego wpisu i zainstalować ją na swoich jabłuszkowych urządzeniach. Możecie być pewni, ze czas, jaki poświęcicie na rozbudowę lotniska i miasta wokół nie będzie stracony. Do roboty – tu nie ma na co czekać. Słuchajcie rad stewardess, pilotów i inżynierów, a będziecie najlepszymi strategami w historii.

Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, nasze zadanie opiera się głównie na planowaniu budowy i decydowaniu o losach wzniesionych już konstrukcji. W Airport City będziecie musieli wykazać się wyjątkowym sprytem i znajomością rynku, aby prawidłowo dopasować lotnisko do otaczających go warunków. Dzięki miastu, lotnisko zdobywa pasażerów i pieniądze. Mając pasażerów, możecie wysyłać ich w świat i zbierać za to kupę kasy. Kiedy otrzymacie pieniądze, będziecie mieli szansę na ulepszenie Waszego dorobku. Wszystko jest klarowne i logiczne. Aplikacja wyjątkowo ciekawa. Dużo bardziej lubię taką tematykę, niż karmienie smoków, z których wyrastają wielkie potwory.

Wysyłacie samoloty i zezwalacie na lądowanie innych. Budujecie hangary, w których budowane są maszyny, a następnie zalewacie je paliwem, by doleciały tam, gdzie trzeba. Jeżeli Was się poszczęści, odwiedzą Was znane osobistości, a renoma lotniska wzrośnie.

Pobierz Airport City za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close