DarmoweGry na iOSiOS

Adventure Beaks – pingwiny w akcji!

Słyszałam, ze ktoś tu ma ochotę na dobrą platformówkę! Adventure Beaks to nowość – już kolejna w dniu dzisiejszym. Wcielamy się w niej w postać pingwina, który podróżuje po lodowym świecie. W grze bardzo rozwinięty jest sposób sterowania. Jest zupełnie inny, niż w innych tego typu produkcjach.

Jestem pewna, że jeżeli ktoś raz zasiądzie do produkcji studia GameResort, będzie do niej wracał nie raz. Akcja gry toczy się na ładnej planszy, która opiewa w 50 leveli. Do wykonania jest wiele misji, dzięki którym gra jest jeszcze bardziej wkręcająca. Dodatkowo użytkownik ma okazję na przebieranie swojego podopiecznego w dziesiątki różnych ubrań.

Jak już wspomniałam, sterowanie w Adventure Beaks jest bardziej zróżnicowane, niż w innych platformówkach. Aby pingwin podskoczył, wystarczy dotknąć ekranu w odpowiednim miejscu. Możliwe są skoki zdublowane, a nawet potrójne. Jeżeli istnieje potrzeba wślizgu, należy przeciągnąć palcem w dół i przytrzymać tak długo, jak przeszkoda uniemożliwia normalne poruszanie się.

Wszechobecne przeszkadzajki sprawiają, że czasem trzeba zatrzymać nagle skok po skosie i po prostu spaść na ziemię. Kiedy pingwin jest w powietrzu, przygotowany do kolejnego skoku, dotknijcie ekranu, a następnie przesuńcie palcem pionowo w dół – bohater w mgnieniu oka znajdzie się na platformie.

Przeszkodami, jakie spotkacie w grze są przede wszystkim kolce, foki, przepaści, itp. Należy je omijać. W każdej grze mamy do wykorzystania kilka żyć. Najlepiej jest jednak awansować bez ich wykorzystania – istnieje wtedy szansą na zdobycie premii punktowej.

Za zebrane podczas biegu monety, można w sklepie dla gracza kupić pingwinowi przeróżne ubrania. Jest ich ponad sto, więc można wybierać na co tylko mamy ochotę.

Jeżeli chodzi o wygląd aplikacji i grywalność – jest po prostu rewelacyjnie. Gra jest bardzo rozwinięta pod każdym względem. Efekty dźwiękowe i wizualne bardzo przypadły mi do gustu. Nie mam się do czego przyczepić, więc kończę recenzję z uśmiechem na twarzy 🙂

icon
Adventure BeaksGameResort LLCGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Przyjemna platformówka, w której będziecie mieć okazję na przemierzanie pingwiniej krainy lodu. Pokonywanie kolejnych przeszkód jest przyjemniejsze, gdy nasz bohater jest mega modnie ubrany!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close