Gry na Windows PhoneWindows Phone

Adam And Eve – Adam jaskiniowiec stara się dotrzeć do Ewy

Gra o nazwie Adam And Eve wywołała u mnie uśmiech na twarzy. Nie wiem czy ze względu na to, że jest taka fajna i zabawna, czy po prostu głupia. Z jednej strony, jaskiniowiec o imieniu Adam, stara się pokonać przeciwności losu i w zabawnej platformówce dotrzeć do Ewy, z drugiej natomiast, przygody jakie spotyka po drodze są tak absurdalne, że chce się śmiać z pomysłu autorów.

Tak, czy inaczej, postaram się przybliżyć Wam zasady gry (o ile takie w ogóle istnieją). Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami w komentarzach 🙂

W przykładowym etapie mamy do czynienia z przepaścią, która naszpikowana jest kolcami. Nasz boski Adam stoi z jednej strony i patrzy na nas swoimi wyłupiastymi oczami. Z drugiej strony widzimy żółwia. Kiedy dotykamy gada, wystawia głowę, a następnie szybko ją chowa. Powiem szczerze, że nie wiedziałam za bardzo o co chodzi, bo nawet nie było małego tutorialu.

Okazało się, że najpierw należy kliknąć na jabłko, które leży obok Adama, a następnie na głupawego żółwika, który swoimi radosnymi oczami wypatrzył smakołyk i zaczął pędzić w stronę głównego bohatera. Jak to zwykle bywa z takimi pierdółkami, wpadł w dziurę i nie zobaczył więcej ani Adama, ani jabłuszka. Mężczyzna natomiast mógł spokojnie przebrnąć przez przepaść i dotrzeć do wyjścia.

Cóż – sama nie wiem, co sądzić o produkcji Goodrich. Niby jest zabawnie, niby jakoś tak przyjemnie, ale ciągle mam wrażenie, że jestem robiona w balona. Że ktoś siedzi gdzieś po drugiej stronie i sypie w moją stronę głupie żarty. Uważam, że warto przetestować aplikację, choćby dlatego, by mieć swoje zdanie. Ja już pozbyłam się gierki ze swojego telefonu. Dajcie znać jak podobała się Wam 🙂

Pobierz grę za darmo w Windows Store.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Możliwości

Może być

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Jest specyficznie, kolorowo, lecz chyba nie do końca tak, jak sobie wyobrażałam.

Tagi

Podobne

Close