DarmoweGry na iOSiOS

Action Bowling 2 – chętni na kręgle?

Chociaż pogoda sprzyja wychodzeniu do wszelkiego rodzaju klubów bowlingowych, nie każdego jest stać na taką zabawę. Z doświadczenia wiem, że godzinna zabawa na porządnym torze kosztuje około 100 zł. Co powiecie na zupełnie darmową, nieograniczoną czasowo rozgrywkę w Action Bowling 2?

Darmowa wersja gry nie daje takich możliwości, jak płatna, jednak pozwala na częściowe zwalczenie apetytu na pojedynek. W Action Bowling 2 możemy grać samodzielnie, bądź ze znajomymi.

Jeżeli jesteście za tym, aby trenować w pojedynkę, możecie ustawić grę tylko na jednego gracza – rywalizujecie wtedy sami ze sobą. Single player ma też tez plus, że w ,,ofercie” produkcji jest możliwość treningu. Wybieracie kręgle, które mają być ustawione na końcu toru ( na przykład numer 3, 5 i 7) i staracie się trafiać niedobitki, aby w fazie gry z przeciwnikiem, wiedzieć w jaki sposób operować kulą, by zbić wszystkie kręgle, jakie są na horyzoncie.

Osoby lubiące zabawy ze znajomymi, mogą włączyć multiplayera i grać w dwie, trzy a nawet cztery osoby na jednym urządzeniu. Po 2 rzutach, które każdy posiada, następuje zmiana i na ekranie widzimy odpowiednią wzmiankę o kolejnym graczu.

Nie jest to może produkcja najwyższych lotów, ale z pewnością można się przy niej dobrze pobawić. Jeżeli chodzi o grafikę – nie jest ona rewelacyjna – wszystko ograniczone jest do minimum.

Twórcy aplikacji zachęcają nas ciągle do pobrania pełnej wersji gry – nic dziwnego – w darmówce długo nie posiedzimy, a dwie opcje gry znudzą nam się po kilku minutach.

Pobierz Action Bowling 2 za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Bez rewelacji

Jeżeli nie macie czasu, bądź pieniędzy na wyjście do klubu bowlingowego, z pewnością będziecie zadowoleni z możliwości porzucania wirtualną kulą.

Tagi

Podobne

Close