DarmoweGry na iOSiOS

Abandoned Attic – ucieczka ze strychu

Jeżeli przepadacie za gierkami, w których Waszym zadaniem jest wydostanie się z jakiegoś miejsca za pomocą przedmiotów, które znajdujecie w swoim otoczeniu, powinniście być zachwyceni produkcją Abandoned Attic. Niby prosta pod względem graficznym gra, ale ma w sobie pewien mroczny klimat

Wyobraźcie sobie, że zostaliście uwięzieni na strychu starego domu. Wyjście jest tylko jedno. Okazało się, że ktoś celowo je zablokował. Będziecie musieli wykazać się sprytem w znalezieniu czegoś, co pomoże Wam zniszczyć zabezpieczenia.

Jeżeli chodzi o sterowanie – widoczna na ekranie myszka jest wskaźnikiem, który umożliwia przemieszczania się po strychu i kompletowanie przedmiotów, które mogą przydać się podczas wyważania drzwi. Co takiego może być przydatne? Na przykład łom, kombinerki i inne gadżety. W tej grze będziecie mogli nabyć trochę doświadczenia życiowego na wypadek czasów, w których survival będzie najważniejszy.

Fani tego typu gier z pewnością poradzą sobie z niezbyt trudnymi zagadkami, jakie czekają na nich w opisywanej aplikacji. Nie jest to mistrzostwo świata w swojej kategorii, jednak można przyjemnie spędzić czas podczas zabawy.

Nie nastawiajcie się na to, że będziecie mogli przeszukiwać strych przez długie godziny. Przejście gry nie trwa długo, więc nie powinniście narzekać na monotonię.

Pobieramy, przechodzimy i wyrzucamy. Zarówno od strony graficznej, jak i dźwiękowej, aplikacja nie prezentuje się za dobrze. Na rynku jest tyle fantastycznych gier tego typu, że Abondoned Attic może się ,,schować” 🙂

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Marność

Sprawdź, czy uda Ci się wydostać z miejsca, do którego nikt nie zagląda. Jesteś uwięziony na strychu i tylko od Ciebie zależy to, czy przeżyjesz.

Tagi

Podobne

Close